İstanbul’da sıra dışı bir konaklama imkanı! İsfanbul Holiday Home’da.

Üstelik 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle, inşaat ve restorasyon alanında faaliyet gösteren ve sayısız eserlere imza atan Gürsoy Grup güvencesiyle…

Eğlence, alışveriş ve yaşama dair her şeyin bir araya geldiği İsfanbul kompleksi içerisinde yer alan Holiday Home, otel hizmetinin yanı sıra 53 adet evini 22 yıl süre ile satışa sunarak, yılın istediğiniz döneminde konaklama imkanı sağlıyor.

60 ile 110 metrekare arasında değişen, şık dekorasyonlu, 4 tip evden biri sizin olabilir; A’dan Z’ye, gerçek anlamda rezidans hizmeti alabileceğiniz İstanbul’daki tek adreste ayrıcalıklı bir yaşam sahibi olabilirsiniz.

Concierge hizmetinden, kat hizmetlerine kadar tamamen konforunuza yönelik hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Konaklamanız boyunca İsfanbul’daki dolu dolu yaşamla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız…

Sayısız eğlence ünitesiyle sınırsız eğlencenin adresi Tema Park’ta keyifli dakikalar yaşayacak; Avm içerisinde yer alan onlarca mağaza ve restoranla buluşacaksınız.

2019 yılında ise sizleri bekleyen bir sürpriz var! Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren McArthurGlen Designer Outlet ile lüks markalar yanı başınızda olacak!

Bir ev ve otelden daha fazlasıyla tanışmak için İSFANBUL HOLIDAY HOME lansman fırsatlarını kaçırmayın!

isfanbul holiday katalog

İstanbul Holiday Home İLETİŞİM FORMU
  • Ad/Soyad:
  • Telefon:
  • E-Posta:
  • Mesaj:
  • Yukarıda belirtmiş olduğum kişisel bilgilerin, Gürsoy Grup ve gruba ait diğer firmaların projelerinde her türlü pazarlama faaliyeti, kampanya, reklam ve iletişim uygulamalarında kullanılmasına, saklanmasına ve paylaşılmasına muvafak ederim